Google+

چالش: چگونه در KMPlayer زیرنویس فارسی را فعال کنیم؟

تا کنون در مطالب بسیاری در مورد نحوه دریافت و یا ایجاد زیرنویس ها با شما سخن گفته ایم، اما نمایش آنها امری بسیار پر اهمیت می باشد زیرا زیرنویس های فارسی مدت های مدیدی است که همراه ویدئوهای ما بوده اند و دیگر بخشی جدا نشدنی از خاطرات ما شده اند و در کنار آن تنها برنامه ای که در حال گسترش به سرعت برق و باد میان کاربران است برنامه KMPlayer  است که کاربری با زیر نویس آن بسیار لذت بخش است .

اولین کاری که باید انجام شود مشخص کردن فایل زیرنویس مربوط به ویدئویی است که می خواهیم ببینیم و پس از اجرای ویدئو فایل زیرنویس را بدرون آن بکشید و یا نام فایل زیرنویس را با نام فایل ویدئو یکسان کنیم تا به محض پخش ویدئو آن ویدئو زیرنویس را مربوط به خود دانسته و نمایش دهد . حال برای نمایش زیرنویس در KMPlayer با کلیک راست روی صفحه آن و ورود به منوی Subtitles و انتخاب Show/Hide Subtitle فعال می شود و یا فشردن دکمه Alt و حین نگه داشتن آن زدن دکمه X شما می توانید نمایش زیرنویس را فعال نمایید. حال اگر زیرنویس مورد نظر فارسی باشد , احتمال دارد که زیرنویس به درستی نمایش داده نشود و برای اصلاح این حالت با فشردن کلید تابعی F2 و یا کلیک راست روی صفحه و از منوی Options بروی گزینه اول که Preferences است کلیک کردن , وارد صفحه تنظیمات می شوید. حال بمانند تصویر باید از منوی آبشاری سمت چپ صفحه گزینه Subtitle Processing شوید و با کلیک بروی مثلث کوچک کنار آن زیر شاخه های آنرا مشاهده کنید و گزینه Font Style را انتخاب نمایید تا در سمت راست تصویر قادر باشید تنظیمات جدیدی را مشاهده کنید که در سه زبانه در دسترس هستند و هر یک برای یکی از زیرنویس ها تنظیم می شوند و در نتیجه ما قادریم تا سه زیر نویس برای یک ویدئو تعریف کنیم . حال در این بخش شما قادر خواهید بود تا از طریق گزینه Primary فونت زیرنویس خود را تعریف نموده و در پایین آن Substitute برای تعیین فونت جایگزین بکار می رود پس از Font Style و Font Size که برای شکل نمایش نوشته ها و اندازه آنها بکار می روند به گزینه مورد نظر خود می رسیم CharSet می باشد و باید آنرا به گزینه Arabic تغییر دهید تا از حروف فارسی پشتیبانی شود . گزینه Letter spacing برای تعیین فاصله بین حروف است که برای فارسی بهتر است صفر باشد و Line spacing نیز برای تعیین فاصله بین خطوط است . حال فرض کنیم می خواهیم اندازه نمایش زیرنویس ها را تغییر دهیم اینکار را می توانیم با تغییر مقادیر Scale X و Scale Y انجام دهیم . در ادامه شما می توانید رنگ و شفافیت نمایش فونت را تغییر داده و یا برای آن پس زمینه ای تعریف کنید تا بهتر مشخص شود و یا کادر و یا سایه برای نوشته ها تعریف کرده و رنگ و میزان شفافیتی برای آنها تعیین کنیم .

نمایی از نرم افزار KM Player

سرانجام با زدن گزینه Close تنظیمات ثبت می شود و با بستن KMPlayer و نمایش دوباره ویدئو نوشته ها فارسی خواهند شد. در صورتیکه زیرنویس ها هنوز بصورت ناخوانا نشان داده می شوند می توانید با استفاده از این مطلب امکان نمایش کاراکتر های غیر استاندارد را هم فراهم سازید تا بتوانید از کاراکتر های فارسی در برنامه های مشابه لذت ببرید.

حال که بالاخره می توانید نوشته ها را ببینید باید بررسی کنید که آیا نوشته ها به موقع بروی تصویر ظاهر می شوند و با صدا همخوانی دارند یا خیر.در صورت وجود ناهماهنگی شما می توانید با کلیک بروی علامت چرخ دنده و یا زدن دکمه Alt و حین پایین نگه داشتن آن فشردن G پنجره کنترل پدیدار می شود و از زبانه ای که با علامت A نمایش داده شده می توانید مانند تصویر شاهد تنظیمات زمانی زیرنویس باشید. حال باید ضمن نمایش ویدئو به اصوات گوش دهید و در صورت جلوتر بودن زیرنویس از صدا باید +Sync را فشرده و یا «]» را از روی کیبرد فشار دهید و در صورت جلوتر بودن تصویر بایستی -Sync و یا «[» را از روی کیبرد فشار دهید حال در صورت زیاد روی در تنظیم همواره می توانید Resync و یا Alt+Y را فشار دهید تا همه تنظیمات به حالت اولیه باز گردند . با همه این توضیحات شما دیگر نباید مشکلی در نمایش زیرنویس فارسی داشته باشید .

حال در صورتیکه تمایل داشته باشید تا تمامی منو ها و گزینه های موجود در برنامه را به زبان فارسی تغییر دهید می توانید با راست کلیک نمودن بروی تصویر و انتخاب عبارت Language از میان گزینه ها در منوی باز شده عبارت Farsi.ini را انتخاب نمایید تا زبان تمامی منوهای برنامه به فارسی تغییر نماید . بدین وسیله شما قادر خواهید بود تا براحتی با منوها و گزینه های برنامه تعامل داشته باشید ولیکن بعلت آموزشی بودن این مطلب ما همواره تلاش می کنیم تا آموزش ها را با زبان انگلیسی ارائه کنیم تا بلکه بدین واسطه شما بتوانید با منو های لاتین موجود در نسخه های قدیمی نیز به کار خود ادامه دهید .

نمایی از مراحل تغییر زبان برنامه KMPlayer به فارسی

با توجه به افزوده شدن یک پنل کناری جدید در KMPlayer که در مواقعی که به اینترنت متصل هستید سایر فیلم ها را به شما پیشنهاد می دهد پیشنهاد می شود که همواره از جدیدترین نسخه برنامه استفاده کنید و یا اینکه با کمک فایروال ویندوز دسترسی برنامه را به اینترنت محدود سازید تا نتواند اطلاعات لازم برای نمایش این اطلاعات را از اینترنت دریافت نماید.

سوألات متداول شما

پیرو سوألات متداول دوستان در مورد این برنامه ضمن تشکر از ایشان تصمیم بر آن شد تا برخی را در قالب یک پست دیگر به نوشته بیافزاییم تا برای رفع مشکل خود نیازی به خواندن همه کامنت ها نداشته باشید، پس در صورت علاقمندی می توانید به این مطلب مراجعه نمایید. با توجه به سوألات متداول دوستان و پست های ایشان در ادامه مطلب این جسارت رو به خودمون دادیم تا تعدادی از سوأل ها و پاسخها یا ابراز محبت های دوستانمون رو از بخش نظرات حذف نماییم تا فضای بیشتری برای دوستان بماند و ایشان را از جستجوی پاسخ در میان کامنت ها آسوده نماییم . پس با تشکر از دوستان عزیزمون :

امیر ، الی ، babak To2 az gorgan ، نوید ، حمید ، Atiye و nashenas ، مریم ، داوود ، sajjad و amir و sara و swet2q3tr2qw3te3 ، قادر ، محمد جواد ، مریم ، علی صادقی ، ندا ، نگار ، m.s ، سید رضا ، حمید رضا ، ali و mahnaz و mohsen ، معین ، xzibit و malihe ، خسین لجه ، hadi ، عسل ، غزل ، raha و ebi و Ali ، سید مصطفی موسوی ، سمیر طبائی ، سارا ، علیرضا ، حباب ، سیمین ، علی ، sadat ، محمد1010 ، nima ، مژگان ، سارا ، masoud و mohsen و ghasemi و javad ، محمد ، mani ، حسین ، babak ، علی ، نازنین ، محمد ، bahar و malihe ، سپیده ، محمدامین ، امین ، حسین ، محمد حسین ، مجید ، سلمان ، امین ، ramin ، سارا ( که به ما یک اشتباه تایپی رو گوشزد کرد) ، میثم ، ندا ، ساحل ، نگار ، fighter و sajjad و …Zzz  و mo ، علی ، mo و arian ، آنا ، عباس ، saman ، ندا ، amirhossein و eghlima ، مانیا ، لیلا ، حمیده ، محمد ، virgo و nadi و ali ، عباس ، سیامک ، شیما ، Ghazaleh و kimia و Siavash ، سارا
+G

Product
KMPlayer
 
Description
زیرنویس های فارسی مدت های مدیدی است که همراه ویدئوهای ما بوده اند و دیگر بخشی جدا نشدنی از خاطرات ما شده اند و در کنار آن KMPlayer تنها برنامه ای است که کاربری با زیر نویس آن بسیار لذت بخش است.
Language
English , Persian
Operating System
Microsoft Windows
Category
MultimediaApplication
Reviewed by
Rating

۳۹۵ پاسخ به “چالش: چگونه در KMPlayer زیرنویس فارسی را فعال کنیم؟”

 1. M.M

  فروردین ۰۳٫ ۱۳۹۴

  سلام مشکلی که من دارم اینه که همه کارهایی رو که فرموده بودید انجام دادم و از چن جای مختلف برای فیلمم زیرنویس فرسی گزفتم اما همچنان زیر نویس انگلیسی نمایش داده میشه با تمام نرم افزارهای دیگه هم که باز میکنم همین مشکل هست دیگه واقعا نمیدونم چی کنم ممنون میشم کمکم کنید

  Reply to this comment
 2. طلا

  فروردین ۰۱٫ ۱۳۹۴

  سلام من اون کارایی رو که بالا گفته انجام دادم اما هنوز بجای زیر نویس فارسی یه چیزای عجیب میاره مثل این(( <afutkj?//{]][]~~fjk))
  لطفا کمکم کنین

  Reply to this comment
 3. مهیاس

  اسفند ۲۳٫ ۱۳۹۳

  سلام. من وقتی ;کلیک راست می کنم نمی تونم Subtitles رو بزنم. چی کارکنم؟؟؟؟؟؟؟

  Reply to this comment
 4. آرمان

  اسفند ۱۵٫ ۱۳۹۳

  ببخشید این روش برای فیلم های دو زبانه کار نمیکنه . همش زیر نویس چینی میاره . چیکار باید بکنم؟

  Reply to this comment
  • گورکن

   اسفند ۱۵٫ ۱۳۹۳

   می تونید از نوع زیرنویستون با استفاده از این مطلب آگاه بشید، مسئله اینجاست که اگر زیرنویس ژاپنی بهمراه فیلم رندر شده باشه هیچ راهی برای حذف اون وجود نخواهد داشت ولیکن در صورتیکه فیلم خام بدون زیرنویس باشد شما می توانید تنها با فعال کردن فایل زیرنویس مورد نظر خودتون زیرنویس مورد نظرتون رو فعال کنید.

   Reply to this comment
 5. سمیرا

  اسفند ۰۸٫ ۱۳۹۳

  زیرنویسهام فارسی نمیشه مثلا ګزینه Subtitle Processing در برنامه من نیست که طبق ګفته های شما بتونم برنامه رو اجرا کنم

  Reply to this comment
  • گورکن

   اسفند ۰۸٫ ۱۳۹۳

   یعنی می فرمایید در نسخه ای از KMPlayer که شما دانلود کرده اید زیر گزینه های Video Processing و Audio Processing گزینه Subtitle Processing وجود نداره؟! خب چرا تلاش نمی کنید از VLC Player استفاده کنید؟ جالبه که بدونید از وقتی KM تبلیغاتشو زیاد کرده ملت بصورت خود جوش استفاده از اینو پیش گرفتن.

   Reply to this comment
 6. بهنام

  اسفند ۰۶٫ ۱۳۹۳

  سلام دستتون درد نکنه مطلب خیلی عالی بود.

  Reply to this comment
 7. fati

  بهمن ۱۵٫ ۱۳۹۳

  واقعـــــــــــــا ممنــــــــــــــــون
  باdvd control درست شد مرسی

  Reply to this comment
 8. sahar

  بهمن ۰۹٫ ۱۳۹۳

  من تمام مراحل تنظیم فارسی و نمایش زیر نویس رو انجام دادم و مطمئنم مشکل از اینا نیست فیلمم هم باید زیر نویس فارسی داشته باشه چون تو دی وی دی اجرا می کنه اما بازم هر کار می کنم تد کی ام زیر نویس رو نمیاره
  چه کنم؟

  Reply to this comment
  • گورکن

   بهمن ۰۹٫ ۱۳۹۳

   خب، موقعی که زیرنویس DVD رو میخواین پخش کنین دیگه ربطی به تنظیمات فارسی سازی نداره چون زیرنویس های دی وی دی از مث عکسی می مونن که پایین تصویر نشون داده میشه و می تونه هر چیزی باشه! شما باید برای درست نشون داده شدن زیرنویس DVD رو بذارین توی کامپیوتر و وقتی کا ام پلیر بازه دکمه های Ctrl+D رو از روی کیبرد بزنین تا DVD شروع به پخش کنه و بعدش با راست کلیک روی صفحه می تونی از توی گزینه DVD Controls زیرنویس رو انتخاب کنی و با زدن Show اونو بنمایش بذاری.
   اگر میخوای فیلم رو بریزی توی کامپیوتر که باید کل دی وی دی رو با پوشه هاش کپی کنی و بعد اون پوشه هارو بکشی توی برنامه و بندازی توش تا بتونه جوری اجراشون کنه که انگاری داری دی وی دی رو پخش می کنی و این گزینه هایی که گفتم نشون داده بشن!

   Reply to this comment
 9. مهدی

  بهمن ۰۲٫ ۱۳۹۳

  چرا در kmpayerمن تصویر فیلم نمیاد فقط صداش میاد

  Reply to this comment
  • گورکن

   بهمن ۰۲٫ ۱۳۹۳

   بررسی کنید ببینید که برنامه های دیگر نیز چنین حالتی دارند یا خیر؟! مثلا برنامه VLC Player هم دارای چنین مشکلی هست یا خیر؟! نوع فایل دیگه ای رو هم امتحان کن و خب، اگر مشکلاتی مث پرش یا تیک زدن هم در کار بود بررسی کن درایور کارت گرافیک نصب هست یا نه؟! در نهایت اگر بازم موفق نبودی برنامه رو بروز رسانی کن!

   Reply to this comment
 10. sima

  بهمن ۰۱٫ ۱۳۹۳

  دمتون گررررررررررررررررررم :)))))

  Reply to this comment
 11. SAMIN

  دی ۲۷٫ ۱۳۹۳

  بسیار سپاسگذارم.
  مشکلم حل شد

  Reply to this comment
 12. SAMIN

  دی ۲۶٫ ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید.ممنون از اطلاعاتی ک در اختیارمون گذاشتید.ولی مشکلی ک هست زیرنویسو فارسی میاره اما بصورت عمودی حرف حرف یعنی از بالا ب پایین .ممنون میشم اگه مشکلمو حل کنید
  ویندوز :8
  نرم افزار :km player
  زیرنویسSRT

  Reply to this comment
  • گورکن

   دی ۲۶٫ ۱۳۹۳

   شما بنظرم یکی از تنظیمات برنامه رو درست انجام ندادی، پس می تونی با زدن دکمه F2 از بخش تنظیمات برنامه وارد Subtitle Processing شده و در قسمت Alignment در بخش Subtitle Effects در سمت راست تیک گزینه Display subtitles vertically ( as if in the Theater ) رو برداری تا دیگه زیرنویس ها عمودی نشون داده نشن! اگر مشکلتون با این عمل حل نشد دوباره با زیرنویس دیگه ای امتحان کنید و نتیجه رو گزارش کنید تا بررسی دقیق تری روی موضوع داشته باشیم!

   Reply to this comment
 13. زهرا

  دی ۲۵٫ ۱۳۹۳

  ممنونننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن.عالییییییییییییی بود

  Reply to this comment
 14. رز

  دی ۱۷٫ ۱۳۹۳

  ممنون واقعا کمک بزرگی بود

  Reply to this comment
 15. رها

  دی ۱۶٫ ۱۳۹۳

  سلام و خسته باشید

  ویندوز من هشته

  نمیتونم زیر نویس بذارم رو فیلم

  فیلتر شکنم ندارم دان کنم:(

  Reply to this comment
 16. sandbad

  دی ۰۱٫ ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید هفته پیش ویندوز کامپیو ترم رو عوض کردم و ویندوز ایکس پی 2006 نصب کردم و حالا هر وقت فیلمی رو پخش میکنه و وقتی فایل زیر نویس رو میکشم میارم روش بلا فاصله پخش فیلم قطع میشه و و کادری نمایش داده میشه که در بالاش این پیغام میاد no combination of filters could be found to render stream و در زیرش نوشته ارور نامبر و شماره مورد نظر و در پایین تر هم اطلا عات دیتا و اعداد و ارقام و حروف نوشته میشه در صورتی که قبلا همین فیلمها رو با همین زیر نویسها با ویندوز ایکس پی نمایش میداد کا ام پلیر رو همونطور که شما گفتین تنظیم کردم ولی نتیجه ای نداد چند تا کا ام پلیر مختلف رو امتحان کردم ولی همه همینجور بودن لطفا راهنماییم کنید. متشکرم دوشنبه یکم دی ماه 1393

  Reply to this comment
  • گورکن

   دی ۰۷٫ ۱۳۹۳

   از برنامه دیگه ای مثل VLC Player استفاده کن و در صورتیک مشکلی نبود برگرد و اینبار ببین شماره خطایی که میده چیه تا بهتر بتونم مشکلتو بررسی کنم!
   مسئله اینجاست که با پاک شدن ویندوز قبلی برخی برنامه های اضافی که نصب بودن و به برنامه کمک می کردن تا کار کنه دیگه وجود ندارن و حالا باید فهمید چی کم داریم تا بریم اونو نصب کنیم.

   Reply to this comment
 17. فرهاد

  آذر ۲۰٫ ۱۳۹۳

  با سلام مجدد:
  سئوال دوم : در KMplayer لب تاپ من هم صدا و هم زیر نویس وجود دارد ولی فیلم نشان داده نمی شود .وقتی ماوس روی نوار پائین حرکت فیلم نگه می دارم تصویر در قاب کوچک و ثابت دیده می شود و اگر ماوس را رها کنم بلافاصله تصویر هم می رود .با تشکر مجدد

  Reply to this comment
  • گورکن

   دی ۰۷٫ ۱۳۹۳

   در صورتیکه فیلم شما سایر برنامه ها مثل VLC Player و یا GOM Player درست نشون داده نمیشه این احتمال وجود داره که دارید توی کامپیوتر ضعیفی فیلم با کیفیت بالایی رو تماشا می کنید و یا اینکه درایور های مربوط به کارت گرافیکتون نصب نیستند و همین باعث میشه که برنامه ها نتونن فیلم رو نشون بدن.

   Reply to this comment
 18. یوسف

  آذر ۱۶٫ ۱۳۹۳

  دمت گرم گل کاشتی خیلی اقایی

  Reply to this comment
 19. مریم

  آذر ۱۱٫ ۱۳۹۳

  بعد از درست شدن زیرنویس میخوام فایل کاملشو یعنی زیرنویس + ویدیو رو داشته باشم باید چیکار کنم؟ آخه توی کام پلیر باز میشه ولی با نرم افزار موی میکر باز نمیشه، چی کار کنم؟

  Reply to this comment
 20. محمدطاها

  آذر ۰۸٫ ۱۳۹۳

  داداش دمت گرم واقعا ممنونم

  Reply to this comment
 21. mohamadreza

  آذر ۰۶٫ ۱۳۹۳

  من نمیدونم چی شده همه زیرنویسا رو انگلیسی پخش میکنه ن یه نرم افزار همه نرم افزارا اینطوری شده :((((

  Reply to this comment
 22. ahmad

  آذر ۰۴٫ ۱۳۹۳

  اصلا فیلم زیرنویس پخش نمی کند

  Reply to this comment
 23. مرتضی

  آبان ۲۶٫ ۱۳۹۳

  با سلام
  از آموزش ها و راهنمایی های شما بسیار سپاسگزارم.

  Reply to this comment
 24. m2

  آبان ۱۹٫ ۱۳۹۳

  سلام بعضی از فیلم ها رو خودشون زیرنویس دارن حالا اگه زیر نویسی ک روی خوذ فیلم هس اشکال داشته باشه چجوری میشه اونو غیرفعال کرد و از زیر ویس دیگه استفاده کرد؟
  helllllllp

  Reply to this comment
  • گورکن

   آبان ۲۶٫ ۱۳۹۳

   با توجه اینکه فرمت زیرنویس رو نمی دونیم، فقط کافیه تا کارایی که برای نمایش یک زیرنویس باید انجام بدید رو بکنید و بعد زیرنویس رو بکشید و بندازید توی فیلم در حال پخش! من تست کردم و در همه مواردی که نوع زیرنویس سخت نبود جواب گرفتم.

   Reply to this comment
 25. شسثئشد

  آبان ۱۹٫ ۱۳۹۳

  لطفا بفرمائید چطور میتونیم زیرنویس انگلیسی داشته باشیم مراحل انجام را بگویید من خیلی تو این مسائل آشنا نیستم خیلی آسان توضیح بدید ممنون میشم

  Reply to this comment
  • گورکن

   آبان ۲۴٫ ۱۳۹۳

   همونطور که توی یکی از مطالب در مورد طرز بدست آوردن زیرنویس فارسی بحث شدش در مورد زیرنویس های انگلیسی هم داستان مشابهی وجود داره که باید یه سایت برای دانلود زیرنویس انگلیسی پیدا کنید و از اون زیرنویس هارو بگیرید. حالا زیرنویس به انگلیسی میشه subtitle و شما می تونی با افزودن اسم انگلیسی فیلم به اول این عبارت و جستجوی اون در گوگل سایتی که زیرنویس رو داره پیدا کنی! حالا دقیقا به همین سیستمی که زیرنویس فارسی رو اجرا می کردین با همون زیرنویس برخورد کنید تا بشه دیدش:-)

   Reply to this comment
 26. مهدی میررحیمی

  آبان ۱۶٫ ۱۳۹۳

  سلام
  من ویندوز عوض کردمو بعدش دچار این مشکل شدم.یعنی تمام فایلای زیرنویسم بصورت S.R.T نمایش داده میشه درحالیکه قبلن فرمت خاصی نداشت.فرمت زیرنویسام رو به notepad هم تغییر دادم اما درست نشد لطفن یه راه حل بدید.
  سپاس

  Reply to this comment
  • گورکن

   آبان ۱۶٫ ۱۳۹۳

   با مطالعه این مطلب متوجه میشی که زیرنویس بدون فرمت وجود نداره و خب زیرنویس هایی که دریافت کرده بودی همه SRT هستن، پس در حقیقت با نصب یک برنامه ای مثل KM یا مشابهش که می تونن زیرنویس هارو تشخیص بدن آیکون خودشون رو روی این فایل ها میذارن که توی اکثر موارد روی آیکونشون هم نوشته SRT پس دقیقا مشکلی وجود نداره.

   Reply to this comment
 27. HOSSEiNiTSHA

  آبان ۰۵٫ ۱۳۹۳

  سلام
  ممنون از اطلاعات خوبتون ولی من نتونستم به چیزی که میخواستم برسم
  ازتون یه خواهش دارم لطف کنید اگه میتونید کمکم کنید
  زیرنویس ها تو نرم افزار من به صورت عمودی میاد یعنی از بالا به پایین شده ، کلمه کلمه شده اصلا یه وضعی شده نمیشه فیلم دید
  ممنون میشم کمکم کنید

  Reply to this comment
  • گورکن

   آبان ۰۵٫ ۱۳۹۳

   شما احتمالا مشکلتون توی تنظیماتتونه! سعی کنید با زدن دکمه F2 صفحه تنظیماتتون رو باز کنید که و یا دکمه Initialize All Presets برای برگشتن تنظیمات به حالت درست رو بزنید و یام اینکه از بخش Subtitle Processing وارد بخش Alignment شوید و در قسمت Subtitle Effects تیک مقابل عبارت Display subtitles vertically رو بردارید تا دیگه زیرنویس ها بصورت عمودی نشون داده نشن!

   Reply to this comment
   • HOSSEiNiTSHA

    آبان ۰۶٫ ۱۳۹۳

    ممنون الان نرم افزار و ریختم بیرون دوباره دارم نصب می کنم وقتی نصب شد اگه درست نشده باشه کاری که شما گفتید رو انجام میدم
    بازم ممنون که جواب دادین

    Reply to this comment
 28. zahra

  مهر ۳۰٫ ۱۳۹۳

  سلام. من ویندوزم 8.1. kmplayer هم 3.9.1 نصب کردم. اما هر کار کردم زیرنویس نیومد. با vlc هم امتحان کردم که متن فارسی رو مربع مربع نشون میده. میشه کمکم کنید

  Reply to this comment
 29. barney

  مهر ۱۹٫ ۱۳۹۳

  سلام من تمام راه هارو رفتم اما بازم فارسی نشد

  Reply to this comment
 30. حسین

  مهر ۰۵٫ ۱۳۹۳

  سلام خسته نباشید
  بعضی زیرنویسا یه نوع فرمتی دارند که کیم پلیر اجراش نمیکنه اصلا فایلش یه جوریه که انگار ویندوز نمیشناستش میشه در این مورد راهنماییم کنید
  ویه سوال دیگه بعضی زیرنویسا با فیلم همخوانی ندارند پس و پیش میفته دلیلش چیه ممنون

  Reply to this comment
  • گورکن

   مهر ۰۵٫ ۱۳۹۳

   توجه کن دوست من که فایل های زیرنویس هم از قوانین سایر فایل ها پیروی می کنن! مثلا اگر یه فایل عکس می بینی احتمالا jpg هست و این یعنی اگر اسمش Goorcan باشه فایل بصورت Goorcan.jpg هست ولی شما نمی تونی پسوندشو ببینی! خب حالا اگر فایل زیرنویس شمارو ویندوز نمیشناسه پس باید پسوند اون فایل رو بشما نشون بده تا بتونی برنامه مناسب برای اجرا کردنشو پیدا کنی. این یه اصله! حالا اگر پسوندشو می بینی که بگو تا بگم چه کنی ولی اگر پسوند نداره احتمالا مشکل داشته باشه ولی فقط محض اینکه مطمئن بشی اونو بکش و بنداز توی یک فایل notepad تا ببینی که آیا محتویات متنی داره یا نه، شاید بتونی با ذخیره یا دستکاریش با کمک این مطلب مشکلتو حل کنی!

   Reply to this comment
 31. mika

  شهریور ۲۷٫ ۱۳۹۳

  با سلام
  من اینکارو انجام دادم مشکل حل نشد
  km player من ورژن 3.9.0 هستش
  ویندوزم 8.1
  باید چیکار کنم؟
  با تشکر

  Reply to this comment
  • گورکن

   شهریور ۲۷٫ ۱۳۹۳

   مشکلت نشون دادن زیرنویس بوده یا فارسی نشون دادن زیرنویس؟! از چه نوع زیرنویسی داری استفاده می کنی؟! اگر می تونی برنامه VLC Player رو هم یه تستی بکن و بعد بگو که توی این برنامه هم همین مشکل رو داری یا نه؟!

   Reply to this comment
 32. farzane

  شهریور ۲۴٫ ۱۳۹۳

  سلام
  KMplayer من ورژن 3.9 هستش و هرکاری میکنم با این روش زیر نویسش درست نمیشه، باید چیکار کنم؟؟؟
  ممنون میشم راهنمایی کنین…

  Reply to this comment
  • گورکن

   شهریور ۲۴٫ ۱۳۹۳

   بررسی کن ببین که این مطلب شرایطش برقراره توی سیستم عاملت یا نه و اگر برقرار بود و بازهم زیرنویس نداشتی سعی کن به VLCPlayer هم یه شانسی بدی.

   Reply to this comment
 33. درسا

  شهریور ۲۲٫ ۱۳۹۳

  چرا زیرنویس نمیاد

  Reply to this comment
 34. roze

  شهریور ۱۹٫ ۱۳۹۳

  همه کارایی که برای زیرنویس بود انجام دادم ولی زیر نوس نمیاد

  Reply to this comment
  • گورکن

   شهریور ۲۳٫ ۱۳۹۳

   سعی کنید از این مطلب کمک بگیرید و در صورتیکه روی برنامه VLC هم زیرنویس نشان داده نشد نوع زیرنویس و سیستم عاملتون رو بهم بگید تا بهتر بشه مشکلو درک کرد.

   Reply to this comment
 35. شیما

  شهریور ۱۸٫ ۱۳۹۳

  سلام واقعااااااا خیلی ممنون
  الهی خداخیرتون بده اساسی

  Reply to this comment
 36. پیمان

  شهریور ۱۸٫ ۱۳۹۳

  مرسی مختصر و مفید بود

  Reply to this comment
 37. علیرضا

  شهریور ۱۴٫ ۱۳۹۳

  خیلی ساده و مفید

  Reply to this comment
 38. پگاه

  شهریور ۱۲٫ ۱۳۹۳

  دستتون درد نکنه…درست شد!!مرسسیییی

  Reply to this comment
 39. nazanin

  شهریور ۰۹٫ ۱۳۹۳

  من ویندوزمو جدید عوض کردم و km هم دوباره ریختم ولی نمیدونم چرا بازم زیر نویسم نمیاد.. گزینه show هم فعاله :(( ولی هیچی نمیاد حتی انگلیسیش !!! :((((((

  Reply to this comment
  • گورکن

   شهریور ۱۰٫ ۱۳۹۳

   احتمال زیادی وجود داره که شما درایور کارت گرافیکتونو نصب نکرده باشید و بهمین علت سیستم نمی تونه زیرنویس رو نشون بده! حالا شما می تونی برنامه VLC رو هم تست کنی و اگر هنوز مشکل وجود داشت دیگه قطعی میشه این نظر.

   Reply to this comment
 40. نسیم

  شهریور ۰۸٫ ۱۳۹۳

  دستت درد نکنه خیلی کمکمون کردی

  Reply to this comment
 41. hani

  شهریور ۰۳٫ ۱۳۹۳

  من کلا زیرنویسم نمیاد یعنی تا دیروز میومد نمیدونم چیشد یهو میشه راهنمایی کنید

  Reply to this comment
 42. seti

  مرداد ۳۰٫ ۱۳۹۳

  بعضی فیلم ها ک رو خودشون زیرنویس دارن و تو منو شون هم قسمت جدا برا زیرنویس ندارن با km چجوری میشه لود کرد اخه اولا فایل جدا نیس ک بریم درگ کنیم دوما با هد show subtitle هم نمیاد
  plz help me

  Reply to this comment
 43. nfnn

  مرداد ۲۹٫ ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید من یه سری فیلم دارم که با کی ام پلیر باز میکنم
  زیرنویسش رو سیستم من لود نمیشه ولی وقتی همین فایل رو یه سیستمه دیگه با همین کی ام پلیر باز میکنیم همون لحظه سریعا زیرنویسش شروع به اجرا شدن میکنه
  دلیلش چی میتونه باشه ؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  Reply to this comment
 44. ای جونم

  مرداد ۲۳٫ ۱۳۹۳

  عالی.دستتون درد نکنه.
  مرسی.
  خدا خیلی بهتون خیر برسونه.

  Reply to this comment
 45. Alireza

  مرداد ۲۱٫ ۱۳۹۳

  سلام و خسته نباشید
  اقا خیلی ممنون از کمکتون
  خدا خیرتون بده

  Reply to this comment
 46. مهدی

  مرداد ۱۷٫ ۱۳۹۳

  خیلی ممنون

  Reply to this comment
 47. 3پید

  مرداد ۱۴٫ ۱۳۹۳

  سلام

  ویندوزم 7 هست و کا ام سیستم زیر نویس بعضی فایل های تصویری رو باز می کنه بعضی رو نه !!

  تعجبش اینجاست نوع فایل تصویری و زیرنویس ها هم یکی هست !!

  Reply to this comment
  • گورکن

   مرداد ۲۸٫ ۱۳۹۳

   اگر وقت کردید این مطلب رو یه نگاهی بکنید، چون توی اونجا توضیح داده شده که یکی بودن نوع به معنی یکی بودن رمزگذاری و داده ها نیست! این مشکلات قدیم بیشتر پیش میومد ولی خب همه چی داره استاندارد های بهتری پیدا می کنه!

   Reply to this comment
 48. erfan

  مرداد ۱۱٫ ۱۳۹۳

  damet garm kheyli aqayi

  Reply to this comment

دنبالک ها

 1. 7 شهریور - وبگردی رنگی » رنگی رنگی - شهریور ۷, ۱۳۹۳

  […] (سایت رو اینجا ببینید) […]

پاسخ